Starszego specjalisty w Oddziale Kontroli i Monitoringu w Wydziale Zarządzania Funduszami Europejskimi WUW w Poznaniu nr ref. 1/09

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów na stanowisko:

starszego specjalisty

w Oddziale Kontroli i Monitoringu
w Wydziale Zarządzania Funduszami Europejskimi WUW w Poznaniu nr ref. 1/09

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:
• przeprowadzanie czynności kontrolnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków strukturalnych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
• badanie systemów zarządzania i kontroli w Instytucjach Wdrażających i w instytucjach, którym Samorząd Województwa powierzył realizację zadań
• przygotowywanie bieżących i kwartalnych raportów o nieprawidłowościach, kwartalnych zestawień nieprawidłowości w zakresie wdrażania ZPORR i przekazywanie ich do odpowiednich instytucji
• analiza raportów z kontroli przeprowadzanych przez inne uprawnione podmioty
• przygotowywanie rocznych, kwartalnych planów kontroli, miesięcznych harmonogamów kontroli oraz sporządzanie sprawozdań z wykonania planów kontroli
• współpraca z beneficjentami ZPORR poprzez bieżącą wymianę informacji, formułowanie zaleceń i porad dotyczących prawidłowej realizacji projektu

Wykształcenie:

  • wyższe magisterskie

Wymagania konieczne:
• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli
• umiejętność redagowania i analizowania raportów oraz formułowania wniosków
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• znajomość pakietu MS Office

Wymagania pożądane:
• doświadczenie w pracy z projektami unijnymi
• ukończone studia podyplomowe z zakresu nauk ekonomiczno-prawnych
• znajomość dokumentów programowych oraz oraz aktów wykonawczych do Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
• wiedza z zakresu polityki regionalnej oraz funduszy strukturalnych Unii Europejskiej
• znajomość ustawy o administracji rządowej w województwie
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
• kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
• życiorys i list motywacyjny,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,

Dokumenty należy przesyłać w terminie do: 19-01-2009

pod adresem:
Wielkopolski Urząd Wojewódzki
al. Niepodległości 16/18
61-713 Poznań
z podaniem w ofercie nr ref. 1/09

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, pok. 023

Inne informacje:
Na postępowanie rekrutacyjne zaproszone zostaną wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Forma zatrudnienia - umowa o pracę na zastępstwo.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 07.01.2009
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 10.01.2017 - 14:07