Wydarzenia bieżące

Uczestnicy wideokonferencji prowadzą rozmowy.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann rozmawiał z wielkopolskimi samorządami na temat czwartkowych wichur. Najczęstszym problemem w województwie są zerwane linie energetyczne. Wojewoda przedstawił także możliwości ubiegania się o ewentualną pomoc finansową.

Wideokonferencja z udziałem premiera i szefa MSWiA.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann podczas odprawy wojewodów i szefów służb z premierem Mateuszem Morawieckim oraz ministrem spraw wewnętrznych i administracji Joachimem Brudzińskim przedstawił sytuację w województwie po przejściu wichury.

Firmy branży rolniczej już siódmy raz spotykają się w Poznaniu podczas targów Polagra-Premiery, aby zaprezentować innowacyjne rozwiązania. W otwarciu targów udział brali sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Wicewojewoda udziela wywiadu dla TVP Poznań.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg uczestniczyła dziś w Marszewie w inauguracyjnym spotkaniu drugiej edycji projektu „Wspólnie dla wielkopolskiej wsi”. - Chcemy przybliżyć rolnikom czym zajmują się instytucje, do której należy się udać po konkretną pomoc - mówiła wicewojewoda.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w gali "Leszczyńskiego becikowego", podczas której wicepremier Beata Szydło wraz z prezydentem Leszna wręczyła samorządowe świadczenia rodzinne dla dzieci, które niedawno urodziły się w Lesznie.

Strony