Wydarzenia bieżące

Widok z tyłu na publiczność i stół prezydialny

Z udziałem wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg odbyła się uroczystość podpisania umów na darmowy internet dla 63 szkół województwa wielkopolskiego w ramach projektu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna.

Wicewojewoda z dziećmi i dyrekcją pozują do zdjęcia.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w otwarciu sali sportowej w Trębaczowie (gmina Perzów). Na realizację zadania samorząd otrzymał dotację celową od Wojewody Wielkopolskiego.

Prezes Julia Przyłębska z moderatorem spotkania

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wziął udział w spotkaniu z prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Instytut Zachodni w Poznaniu.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wspólnie ze starostą szamotulskim Józefem Kwaśniewiczem podpisali umowę w sprawie przekazania dotacji celowej na zakup aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach. Gośćmi uroczystego podpisania dokumentów byli: poseł Marta Kubiak, wicestarosta szamotulski Beata Hanyżak i dyrektor szpitala Remigiusz Pawelczak.

Kolejnych 16 samorządów  gminnych i powiatowych z Wielkopolski otrzymało dziś dotacje wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna w ramach Programu na rzecz rozwoju i konkurencyjności regionów poprzez wsparcie lokalnej infrastruktury drogowej oraz Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019.

Strony