Wydarzenia bieżące

Wojewoda przewodniczy posiedzeniu prezydium WRDS.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego odbyło się posiedzenie prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Obrady prowadził, pierwszy raz po objęciu funkcji przewodniczącego WRDS, wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

Wicewojewoda w asyście służb mundurowych składa kwiaty.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w obchodach 73. rocznicy zakończenia walk o Poznań, oddając hołd poległym żołnierzom. Główne uroczystości rozpoczęły się na górnym tarasie poznańskiej Cytadeli i poprzedzone były złożeniem kwiatów na grobach żołnierzy na Cmentarzu Komunalnym na Miłostowie.

Wicewojewoda rozmawia z autorem książki.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg była gościem spotkania z Witoldem Banachem, autorem książki „Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu”. Dyskusję w Pałacu Działyńskich w Poznaniu poprowadził profesor Waldemar Łazuga.

Spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego.

W Warszawie w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog", wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann uczestniczył w spotkaniu z przewodniczącymi i przedstawicielami Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego. Obecna na spotkaniu minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska podkreśliła rolę Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego w budowaniu wzajemnego dialogu, zrozumienia i w rozwiązywaniu pojawiających się w regionach problemów.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg złożyła wizytę w gminie Sośnie, dokąd udała się na zaproszenie wójta Stanisława Budzika.

Strony