Wydarzenia planowane

W środę (15 sierpnia) wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg weźmie udział w uroczystościach z okazji 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej i Święta Wojska Polskiego.

W środę (15 sierpnia) o godzinie 17:00 na placu Wolności w Poznaniu rozpocznie się piknik rodzinny "My Polacy 1918-1919", który jest elementem obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie między innymi konkursy, zabawy i animacje dla dzieci, teatr Wariate „Koło fortuny dla dzieci”.

W czwartek (16 sierpnia) w Diecezjalnym Sanktuarium odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Świętego Rocha połączone z błogosławieństwem zwierząt. O godzinie 11:00 odprawiona zostanie uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem ks. bp Łukasza Buzuna. W uroczystościach udział weźmie wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

W czwartek (16 sierpnia) o godzinie 13:30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim, wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg weźmie udział w uroczystości podpisania umowy w ramach Programu na rzecz rozwoju i konkurencyjności regionów poprzez wsparcie lokalnej infrastruktury drogowej.