Wydarzenia planowane

18 października obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Z tej okazji w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu organizowana jest konferencja z udziałem specjalistów działających na rzecz przeciwdziałania handlowi ludźmi i wszelkim formom współczesnego niewolnictwa.

W środę (18 października) o godzinie 10:00 w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie, wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg weźmie udział w konferencji poświęconej osobom z niepełnosprawnością intelektualną.

W środę (18 października) o godzinie 17:00 w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Waryńskiego 29) wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg weźmie udział w uroczystości wręczenia aktów przyznania Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego uczniom szkół podstawowych.

We wtorek (17 października) o godz. 12:00 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18) w sali im. Witolda Celichowskiego (budynek C, III piętro) wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann weźmie udział w uroczystości wręczenia Krzyży Wolności i Solidarności.

We wtorek (17 października) o godzinie 16:00 w sali Obornickiego Ośrodka Kultury, wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg weźmie udział w Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego, podczas którego 37 par z gminy Oborniki otrzyma medale za wieloletnie wspólne życie.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia planowane