Starszego specjalisty do spraw kontroli w Wydziale Środowiska i Rolnictwa WUW w Poznaniu nr ref. 170/08

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydata na stanowisko:

starszego specjalisty

do spraw kontroli
w Wydziale Środowiska i Rolnictwa WUW w Poznaniu nr ref. 170/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:

  • przeprowadzanie kontroli w ramach realizacji zadań kontrolnych i nadzorczych w stosunku do jednostek samorządu terytorialnego wykonujących zadania zlecone z zakresu administracji rządowej
  • w ramach działów administracji rządowej: środowisko, gospodarka wodna, rolnictwo, rozwój wsi i rynki rolne,
  • sporządzanie protokołów kontroli, wystąpień pokontrolnych oraz innych dokumentów związanych
  • z realizacją ustaleń kontroli.

Wykształcenie:

  • wyższe, preferowane: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne lub techniczne.

Wymagania konieczne:

  • znajomość procedur prowadzenia kontroli,
  • znajomość przepisów będących podstawą działalności jednostek kontrolowanych ( w szczególności przepisy dotyczące: administracji rządowej w województwie, zadań organów administracji zespolonej, samorządu terytorialnego, finansów publicznych, udzielania zamówień publicznych, prawa ochrony środowiska, prawa wodnego),
  • znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego,
  • znajomość Kodeksu cywilnego, Kodeksu karnego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność poprawnego dokonywania ustaleń w toku kontroli i oceny,
  • umiejętność interpretowania danych pochodzących z dokumentów i sprawozdań,
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna, elektroniczne systemy informacji prawnej).

Wymagania pożądane:

  • roczne doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie na stanowisku pracy w kontroli,
  • aplikacja sądowa lub prokuratorska.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności
  • za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego.

Dokumenty należy składać w terminie do: 29-09-2008

pod adresem:
Wielkopolski Urząd Wojewódzki
al. Niepodległości 16/18
61-713 Poznań
z podaniem w ofercie nr ref. 170/08

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, pok. 023

Inne informacje:
Na postępowanie rekrutacyjne zaproszone zostaną wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 17.09.2008
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 10.01.2017 - 14:07