Projekt GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wzięcia udziału w pionierskim projekcie GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub, realizowanego przez Fundację „OIC Poland” w ramach Pilotażu GovTech Inno_Lab wdrażanego przez PARP w ramach inicjatywy Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Czym jest Inno_Lab powered by Unicorn Hub?

Celem programu jest podniesienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego w zakresie wdrażania innowacji i współpracy z innowatorami (firmami technologicznymi, w szczególności startupami oraz środowiskiem naukowym). Program GovTech to 4-ro miesięczny proces budowania wyspecjalizowanych kompetencji pracowników JST w obszarze zwinnego zarządzania i korzystania z nowoczesnych narzędzi służących do podniesienia atrakcyjności jednostki.

Program zakłada wsparcie JST we wdrażaniu innowacji z zakresu cyfryzacji przy pomocy trybów określonych w UZP tj. dialogu technicznego (wstępnych konsultacji rynkowych) oraz zamówienia w trybie konkursowym.

Bezpłatny program skierowany do samorządów, które otwarte są na nowatorskie rozwiązania i wdrażanie innowacji na terenie swojego obszaru.

Więcej informacji: https://govtech.unicornhub.pl

Autor: Piotr Kotecki
Data utworzenia: 20.04.2022
Osoba publikująca: Dawid Politowski
Data publikacji: 20.04.2022 - 11:18
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 20.04.2022 - 11:21