Wręczenie odznaczeń państwowych

Wyróżnieni pracownicy Enea Operator uhonorowani zostali Krzyżami Zasługi oraz Medalami za Długoletnią Służbę. Odznaczenia państwowe wręczył wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk. - Każde z tych odznaczeń jest symbolem dobra, którym dzieliliście się z innymi, które tworzyliście w swojej pracy zawodowej. Dziś Wam za to dziękuję - mówił wojewoda.

- Bardzo miło mi tu być z Państwem, bo dla każdego z Państwa, jak i dla mnie, to bardzo szczególna chwila. Zarówno Medale za Długoletnią Służbę, jak i Krzyże Zasługi to wyróżnienia o wielkiej wartości. To dowód na to, że wasze życiowe doświadczenia i sukcesy zasługują na wyróżnienie i podkreślenie ze strony Państwa Polskiego - akcentował wojewoda Łukasz Mikołajczyk podczas ceremonii wręczenia odznaczeń.

Wojewoda zaznaczył także, że ma świadomość, że działalność Enea Operator nie byłaby możliwa bez zaangażowania wielu tysięcy zatrudnionych pracowników. - To dzięki Państwa pracy i poświęceniu przedsiębiorstwo może pochwalić się znakomitymi wynikami. A dziś gościmy najlepszych z najlepszych. Dzięki codziennej rzetelnej pracy wielu Polaków nie musi się obawiać o to, czy w domowym gniazdku będzie prąd. Oni wiedzą, że jeśli operatorem jest Enea, to prąd być musi. Dziś Wam za to dziękuję i gratuluję - dodał wojewoda.

Enea Operator jest jednym z pięciu największych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Enea. Działa na rynku od 2007 roku i dostarcza energię elektryczną do ponad 2,5 mln klientów na obszarze blisko 60 tys. km2, obejmując województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie oraz niewielkie części województw dolnośląskiego i pomorskiego. To jedna piąta terytorium Polski.

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 29.06.2020
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 29.06.2020 - 13:35