Starszego specjalisty ds. rekrutacji w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 117/08

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów na stanowisko :

starszego specjalisty
ds. rekrutacji
w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 117/08

Liczba lub wymiar etatu : 1

Główne obowiązki:
• nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesów rekrutacyjnych,
• weryfikacja oraz publikacja wpływających ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy,
• organizowanie postępowań kwalifikacyjnych oraz udział w komisjach rekrutacyjnych,
• zbieranie, rejestrowanie oraz weryfikacja dostarczanych dokumentów aplikacyjnych pod kątem spełniania wymagań formalnych,
• sporządzanie raportów dotyczących stanu rekrutacji,
• gromadzenie protokołów rekrutacyjnych oraz wyników naboru na wolne stanowiska pracy.

Wykształcenie:

  • wyższe

Wymagania konieczne:
• minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia postępowań rekrutacyjnych,
w tym przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych,
• znajomość ustawy o służbie cywilnej,
• komunikatywność,
• dobra organizacja pracy własnej,

Wymagania pożądane:
• ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
• zorientowanie w problematyce dotyczącej zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności zagadnień związanych z rekrutacją,
• znajomość procedury rekrutacyjnej obowiązującej w urzędzie,
• 6-miesięczne doświadczenie lub wiedza z zakresu opisu stanowisk pracy oraz wartościowania pracy.

• kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
• oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie
• oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
• życiorys i list motywacyjny

Kopie innych dokumentów i oświadczenia
• kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia postępowań rekrutacyjnych

Dokumenty należy składać w terminie do: 30-06-2008

pod adresem:

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, pok. 023

Inne informacje:
Forma zatrudnienia – umowa o pracę na zastępstwo.
Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 13.06.2008