Informacje prasowe

Pomagam Ukrainie

21-09-2022

Rząd uruchamia mechanizm koordynacji pomocy humanitarnej w związku z atakiem Rosji na Ukrainę. Wsparcie przekazywane będzie z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i innych instytucji państwa, a także ze środków samorządowych, społecznych i prywatnych.

Znamy wyniki konkursów ogłoszonych przez wojewodę wielkopolskiego Michała Zielińskiego. Kolejne środki trafią do wielkopolskich szkół w ramach trzech rządowych programów.

Aż 93 prace wpłynęły na konkurs ogłoszony przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego „Moje Powstańcze korzenie. Powstanie Wielkopolskie we wspomnieniach rodzinnych”.

Rozstrzygnięcie I Edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską o tematyce związanej z szeroko rozumianą ochroną środowiska i przyrody w dziedzinie rolnictwa, leśnictwa, gospodarki wodnej i zagospodarowania przestrzennego na obszarze województwa wielkopolskiego

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wzięcia udziału w pionierskim projekcie GovTech Inno_Lab powered by Unicorn Hub, realizowanego przez Fundację „OIC Poland” w ramach Pilotażu GovTech Inno_Lab wdrażanego przez PARP w ramach inicjatywy Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Strony