Wydarzenia planowane

W czwartek (27 kwietnia) w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann weźmie udział w naradzie koordynacyjnej poświęconej między innymi roli wojewodów w zarządzaniu mieniem skarbu państwa w aktualnym stanie prawnym.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann zaprasza na wojewódzkie obchody Dnia Flagi. 2 maja o godzinie 12:00 na placu przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg spotka się z młodzieżą z wielkopolskich szkół i przekaże im specjalnie przygotowane na tę uroczystość flagi.

W piątek (28 kwietnia) o godzinie 13:30 w sali 132 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się briefing prasowy ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, wiceministra zdrowia Piotra Gryzy oraz wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna.

W najbliższy czwartek (27 kwietnia) o godzinie 10:30 w sali im. Witolda Celichowskiego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18, III p., bud. C) w obecności wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg oraz wiceprezesa zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa Adama Węgrzyna odbędzie się uroczyste podpisanie listów intencyjnych z przedstawicielami wielkopolskich gmin w sprawie wzajemnej współpracy przy realizacji gazyfikacji województwa.

Subskrybuj Wydarzenia planowane