Specjalista do spraw kadr w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 74/08

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalisty
do spraw kadr
w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 74/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:
• prowadzenie spraw wynikających ze stosunku pracy pracowników
• przygotowywanie skierowań na okresowe badania lekarskie
• sporządzanie sprawozdań
• analiza plików KEDU przesłanych z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod kątem zaistniałych błędów, korekta przesłanych dokumentów oraz wysyłka korekt do ZUS
• przygotowywanie dokumentacji emerytalno-rentowych

Wykształcenie:

  • średnie ekonomiczne

Wymagania konieczne:
• znajomość ustawy o służbie cywilnej i przepisów wykonawczych
• znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• dobra znajomość obsługi edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
• umiejętność poruszania się w środowisku internetowym
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy własnej

Wymagania pożądane:
• 1 rok stażu pracy na stanowisku kadrowym
• znajomość ustawy o państwowym zasobie kadrowym i wysokich stanowiskach państwowych
• znajomość kodeksu etycznego służby cywilnej
• poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą "zastrzeżone"

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
• oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• życiorys i list motywacyjny,

Dokumenty należy przesyłać w terminie do:
09-05-2008

pod adresem:
Wielkopolski Urząd Wojewódzki
al. Niepodległości 16/18
61-713 Poznań
z podaniem w ofercie nr ref. 74/08

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, pok. 023

Inne informacje:
Na postępowanie rekrutacyjne zaproszone zostaną wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
Zatrudnienie - umowa o pracę na zastępstwo.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 25.04.2008
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 10.01.2017 - 14:07