Starszego inspektora do spraw płac w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 103/08

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów na stanowisko:

starszego inspektora
do spraw płac
w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym WUW w Poznaniu nr ref. 103/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:
• obliczanie wynagrodzeń i pochodnych
• sporządzanie list płac pracowników i zatrudnionych w ramach umowy zlecenia i umowy o dzieło
• praca w systemach: płacowym oraz Płatnik
• sporządzanie deklaracji do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne i podatek dochodowy
• wystawianie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia pracownika
• sporządzanie sprawozdań.

Wykształcenie:

  • średnie

Wymagania konieczne:
• minimum 1 rok doświadczenia w obszarze obliczania wynagrodzeń i pochodnych
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych
• znajomość programu Płatnik
• dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word)
• doskonała organizacja pracy

Wymagania pożądane:
• dokładność, terminowość, zaangażowanie
• komunikatywność
• znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego

• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
• oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie
• kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
• życiorys i list motywacyjny
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
• oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
• kopie dokumentów potwierdzających roczne doświadczenie zawodowego w komórkach kadrowo-płacowych

Dokumenty należy przesyłać w terminie do: 10-06-2008

pod adresem:

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, pok. 023

Na postępowanie rekrutacyjne zaproszone zostaną wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 30.05.2008