Rezerwacja internetowa wizyty paszportowej

Rezerwacja internetowa wizyty w celu złożenia wniosku bądź odbioru gotowego dokumentu możliwa jest wyłącznie w Oddziale Paszportów w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile.

Rezerwacja wizyty nie jest obowiązkowa to od klienta zależy czy zarezerwuje termin przez Internet, czy przybędzie do Oddziału Paszportów i pobierze numer z biletomatu.

Czasowy brak możliwości dokonania rezerwacji oznacza, że została wykorzystana przez klientów pula biletów internetowych udostępniona na okres wskazany w kalendarzu rezerwacji.

Rezerwacja wizyty krok po kroku:

  1. System rezerwacji internetowej uruchamia się po kliknięciu ikony rejestracyjnej.
  2. Dokonując rezerwacji wizyty w polu imię i nazwisko należy wskazać dane osoby, której dotyczy złożenie wniosku o wydanie dokumentu paszportowego lub odbiór paszportu.
  3. Rezerwacja internetowa dostępna jest jedynie z terytorium Polski i obejmuje okres 4 tygodni (liczony od bieżącej daty).
  4. Każdego dnia roboczego o godz. 6.00 udostępniane są kolejne terminy wizyt przypadające w ostatnim dniu roboczym.
  5. W celu realizacji umówionej wizyty, należy pojawić się w Oddziale Paszportów przed umówioną godziną spotkania (spóźnienie się i niepobranie biletu przed zaplanowaną godziną wizyty skutkuje jej anulacją i koniecznością ponownej rezerwacji).
  6. Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie (rozpoczęcie obsługi może ulec nieznacznym zmianom, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta).
  7. Każdy wniosek o paszport oraz odbiór paszportu wymaga rezerwacji odrębnej wizyty.
  8. Niedopuszczalne są wszelkie formy zamiany rezerwacji z inną osobą, czy odstępowanie rezerwacji innej osobie (w tym, w zamian za korzyści majątkowe lub inne).
  9. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanej wizyty prosimy o zgłoszenie rezygnacji odpowiadając zwrotnie na otrzymaną wcześniej wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji.

TU MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ WIZYTĘ W ODDZIALE PASZPORTÓW W POZNANIU, KALISZU, KONINIE, LESZNIE LUB PILE:


Kliknij, aby przejść do systemu rezerwacji

Autor: Anna Mistrzak
Data utworzenia: 16.04.2024
Osoba publikująca: Barbara Pietrzyk
Data publikacji: 16.04.2024 - 11:39
Ostatnia aktualizacja: Barbara Pietrzyk
Data aktualizacji: 16.04.2024 - 11:39