20 lat Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe w Kaliszu

Treść archiwalna

Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe w Kaliszu świętowała 20-lecie istnienia. Z tej okazji w auli Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu odbyła się jubileuszowa uroczystość. Wśród zaproszonych gości obecny był sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera oraz wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Jubileusz 20-lecia był okazją do zaprezentowania dotychczasowego dorobku przedsiębiorstwa. Podczas uroczystości w imieniu spółki głos zabrał prezes Maciej Witczak. Spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe powstała w wyniku restrukturyzacji Energetyki Kaliskiej S.A., z której wyodrębniono nowy podmiot.

Jak deklarują przedstawiciele firmy, podstawowym celem działalności jest szeroko pojęta usługa oświetleniowa, polegająca na zapewnieniu dopływu energii i utrzymaniu infrastruktury oświetleniowej. Obecnie spółka współpracuje z 109 jednostkami samorządu terytorialnego. Wielokrotnie otrzymywała wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu”, który wskazuje najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa.

Wyróżnieni pracownicy spółki stoją na scenie z kwiatami i nagrodami. Zaproszeni goście.Wicewojewoda wręcza ryngraf prezesowi spółki.Występ muzyczny. Fotografie przedstawiające oświetlone miejsca w Kaliszu.

Foto: Jakub Walczak

Autor: Mateusz Czaplicki
Data utworzenia: 23.05.2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 12.06.2017 - 12:25