Wydarzenia bieżące

Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, wicewojewoda Aneta Niestrawska, parlamentarzyści, samorządowcy, rodziny ofiar Katynia i Sybiru upamiętnili dziś w Poznaniu 80. rocznicę agresji ZSRR na Polskę oraz Dzień Sybiraka.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wziął udział w Koninie w uroczystościach upamiętniających atak wojsk sowieckich na Polskę 17 września 1939 r.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann uczestniczył w uroczystości otwarcia nowego magazynu soli drogowej, który uruchomiono w Kopalni Soli w Kłodawie.

W Kazimierzu Biskupim, wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann spotkał się z paniami zrzeszonymi w kołach gospodyń wiejskich. Spotkanie było okazją do złożenia podziękowań za kontynuowanie tradycji zapoczątkowanych przez jedną z  najstarszych polskich organizacji, która wpisała się w historię funkcjonowania organizacji społecznych, w historię wsi polskiej.

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann dokonał uroczystego otwarcia Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego na terenie Oddziału Chorób Płuc i Gruźlicy w SP w Słupcy.

Strony