25 lat publicznych służb zatrudnienia

Treść archiwalna

Publiczne służby zatrudnienia obchodzą właśnie ćwierćwiecze działalności. Jubileuszowe uroczystości odbyły się w Centrum Konferencyjnym Ośrodka Nauki w Poznaniu. Gratulacje złożyła wicewojewoda wielkopolski Dorota Kinal.

Spotkanie odbyło się z okazji obchodzonego 26 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Wicewojewoda Dorota Kinal na ręce Marii Sowińskiej, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu, przekazała okolicznościowy kryształ i życzenia. Podziękowała urzędnikom za pracę, podkreśliła, że od ich zaangażowania i empatii często zależy, czy osoby pozostające bez pracy dadzą sobie radę na zmieniającym się rynku pracy. Osoby pozostające bez pracy szczególnie potrzebują wsparcia i pomocy.

Warto przypomnieć, że PUP został wyróżniony w konkursie „Najlepsze wdrożenie ustawy o promocji zatrudnienia” zorganizowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Urząd doceniono między innymi za największą liczbę umów trójstronnych oraz najlepsze wykorzystanie bonów szkoleniowych i grantów na telepracę.

Z Wielkopolski nagrodzone zostały także powiatowe urzędy pracy z Turku, Kępna i Złotowa.

zdjęciezdjęciezdjęcie

Zdjęcia: PUP w Poznaniu

Autor: Biuro Prasowe
Data utworzenia: 16.02.2015
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:58