Gardenia Special Days

Treść archiwalna

Ponad pięciuset wystawców prezentuje swoją ofertę na rozpoczętych w Poznaniu Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - Gardenia. W inauguracji imprezy uczestniczył wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia.

Kiermasz roślin ogrodowych i doniczkowych, kompozycje zieleni do zaprojektowania własnego ogrodu, konsultacje z projektantami czy amfiteatr z warsztatami dla dzieci to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowano w czasie targów. Goście mają do dyspozycji sześć nowoczesnych pawilonów. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszą się ekspozycje kwiatów i roślin ozdobnych prezentowane przez florystów.

- Gardenia przyciąga do Poznania producentów, handlowców, profesjonalistów a także pasjonatów, którzy właśnie tu szukają nowych pomysłów na aranżacje swoich ogrodów czy działek - mówił wicewojewoda Przemysław Pacia.

Na targach swoje święto mają także wędkarze. Dla nich przygotowano Rybomanię, na której można zobaczyć i zapoznać się ze wszystkim, co potrzebne do łowienia ryb. Miłośnicy wędkowania będą mogli spróbować swoich sił na przykład w rzucaniu ciężarkami na żyłce.

Nowością w ramach Gardenii są Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych. Gardenia została zorganizowana po raz siódmy i potrwa do niedzieli. Organizatorzy spodziewają się ponad trzydziestu tysięcy gości.

zdjęciezdjęciezdjęcie

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 22.02.2013
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:58