List z okazji Święta Policji

Treść archiwalna

Z okazji Święta Policji wojewoda Łukasz Mikołajczyk skierował list z najlepszymi życzeniami i wyrazami szacunku, a także z podziękowaniami za pełnioną z poświęceniem służbę do wielkopolskich funkcjonariuszy oraz pracowników Policji.  

- To wyjątkowy i bezprecedensowy rok dla nas wszystkich. Stan epidemii i działania mające na celu powstrzymanie epidemii COVID-19 wymagały nadzwyczajnej aktywności i zaangażowania wszystkich służb. Chciałbym wyrazić mój ogromny szacunek dla codziennej, wielogodzinnej i niełatwej pracy, którą przez ostatnie miesiące wykonywali funkcjonariusze Policji. Dziękuję za to, że wielkopolscy policjanci sprostali wszystkim nowym zadaniom i z oddaniem wypełniają słowa policyjnego ślubowania - napisał w liście wojewoda.  

Wojewoda pogratulował także wszystkich wyróżnień, odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne przyznanych w uznaniu zasług i etycznej postawy.

- Codziennie udowadniają Państwo, że policyjny mundur to symbol praworządności i skuteczności w działaniu. Wszystkim osobom, które związały swoją karierę ze służbą w Policji życzę satysfakcji z pracy, a także powodzenia w życiu osobistym - podkreślił wojewoda Łukasz Mikołajczyk.

Autor: Łukasz Mikołajczyk
Data utworzenia: 24.07.2020
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 21.08.2020 - 12:12