Medal Witolda Celichowskiego dla Marii Chwiałkowskiej-Grygiel

Treść archiwalna

W sali Parafii Farnej w Gnieźnie wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wręczyła medal Witolda Celichowskiego na uroczystości związanej z docenieniem wieloletnich zasług Pani Marii Chwiałkowskiej-Grygiel.

Maria Chwiałkowska-Grygiel jest wieloletnią sekretarz zarządu, współzałożycielką Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Bezdomnym i Integracji Społecznej „DOM”, kierowniczką Ośrodka „Pomocna Przystań” w Gnieźnie. W marcu tego roku wygrała plebiscyt „Człowiek Roku 2015” w powiecie gnieźnieńskim.

Powiatowe Stowarzyszenie „DOM” powstało w 2004 roku z inicjatywy osób bezdomnych. Obecnie Stowarzyszenie prowadzi Ośrodek „Pomocna Przystań”, na który składają się dwa schroniska dla bezdomnych i punkt charytatywny. Mieszka tam ponad 50 osób.

Stowarzyszenie prowadzi także warsztat remontowo-usługowy i warsztat artystyczno-rzemieślniczy oraz dysponuje mieszkaniem rotacyjnym dla osób wychodzących z bezdomności.

Wicewojewoda wita gości uroczystości. Wicewojewoda wręcza medal Witolda Celichowskiego Marii Chwiałkowskiej-Grygiel.Wspólne zdjęcie wicewojewody i Marii Chwiałkowskiej-Grygiel.

Zdjęcia: www.fotostube.pl

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 30.03.2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 19.04.2016 - 13:50