Miasteczko cyfrowe w Wągrowcu

Treść archiwalna

Wojewoda wielkopolski Piotr Florek odwiedził kolejne, organizowane porzez TVP Poznań, telewizyjne miasteczko cyfrowe. Tym razem zagościło w Wągrowcu. Mógł przyjść każdy kto miał jeszcze pytania i wątpliwości dotyczące cyfryzacji telewizji.

W Urzędzie Miasta w Wągrowcu mieszkańcy mogli zobaczyć dekodery, anteny oraz inny sprzęt niezbędny do odbioru telewizji cyfrowej. Goście miasteczka mieli także okazję do pozyskania praktycznej wiedzy dotyczącej doboru sprzętu i jego montażu oraz korzyści wynikających z cyfryzacji.

Poznańska Telewizja przyjechała do Wągrowca z Mikołajem, który odwiedził Warsztat Terapii Zajęciowej w Wągrowcu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy, którym przekazał prezenty od TVP - dekodery do odbioru telewizji cyfrowej.

Jest to kolejne spotkanie w ramach kampanii informacyjnej na temat cyfryzacji telewizji organizowane w Wielkopolsce. Następnym miastem, do którego w piątek zawita miasteczko będzie Śrem. 28 listopada własnie w tym mieście oraz w Poznaniu i Wągrowcu przekaźniki przestaną nadawać sygnał analogowy.

zdjęciezdjęciezdjęcie
zdjęciezdjęciezdjęcie

Zdjęcia: Piotr Korpowski, rzecznik prasowy Burmistrza Miasta Wągrowca

 

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 22.11.2012
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:58