Najlepsze pary patrolowe nagrodzone

Treść archiwalna

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wręczył wspólnie z komendantem wojewódzkim policji w Poznaniu Tomaszem Trawińskim oraz przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego Andrzejem Szarym nagrody dla najlepszych par patrolowych wyłonionych w konkursie wojewódzkim Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”

W tegorocznych zmaganiach w Wielkopolsce najlepszymi okazali się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Za nimi uplasowała się para patrolowa z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu II - to te drużyny będą reprezentować nasze województwo na zawodach centralnych, które odbędą się 14-16 września br. w Szkole Policji w Słupsku. Trzecie miejsce na podium przypadło funkcjonariuszom z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu I.

Zawody rozgrywane są od 1994 roku. Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę patrolowo-interwencyjną, którzy są szczególnie blisko ludzkich problemów. Policjanci poprzez przygotowania i udział na wszystkich etapach zawodów poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, co w naturalny sposób ma wpływ na ich efektywność w służbie.

Wielkopolska edycja zawodów odbyła się pod honorowym patronatem wojewody wielkopolskiego.

Autor: Tomasz Stube
Data utworzenia: 30.06.2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 27.07.2016 - 11:50