Philips świętuje 20 lat w Polsce

Treść archiwalna

Jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce i liderem w produkcji oświetlenia w Polsce - Philips Lighting Polska obchodzi swój Jubileusz 20-lecia istnienia. Uroczysta gala odbyła się w Pilskim Domu Kultury, uczestniczyło w niej kilkaset osób. Przedstawiciele lokalnych władz, parlamentarzyści, wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia, klienci i partnerzy biznesowi firmy.

Wicewojewoda wręczył pracownikom Philipsa Medale za Długoletnią Służbę. Nagradzając najlepszych pracowników podkreślił, że bogactwem każdego przedsiębiorstwa są ludzie. To oni budują pozycję firmy.

W czasie uroczystości organizatorzy w interesujący sposób zaprezentowali historię obecności firmy w Pile. Prezes Philipsa wspomniał, że kiedyś pracownicy z Piły jeździli po świecie, by uczyć się w zakładach Philipsa, dziś to oni szkolą kadrę Philipsa na całym świecie.

Obchodząc jubileusz, firma nie zapomniała o mieszkańcach miasta. Późnym wieczorem na placu Staszica pilanie mogli obejrzeć niepowtarzalny pokaz videomapingu czyli efektownej zabawy światłem, która odbyła się na budynku szkoły policji. Warto przypomnieć, że specjaliści z Philipsa zaprojektowali oświetlenie Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

zdjęciezdjęciezdjęcie
zdjęciezdjęcie

Zdjęcia: Archiwum Philips

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 25.05.2011
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:59