Spotkanie opłatkowe służb mundurowych

Treść archiwalna

W Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak złożył życzenia i podzielił się opłatkiem z funkcjonariuszami pełniącymi służbę podczas świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu szefa resortu z funkcjonariuszami Policji, BOR, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Państwowego Ratownictwa Medycznego uczestniczył także wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

Minister składając życzenia podziękował za ofiarną pracę. - Gdy my będziemy dzielić się opłatkiem część z Państwa spędzi święta na służbie. Taka postawa wymaga najwyższego szacunku - mówił minister. W trakcie spotkania uhonorował 11-letniego Marcela, który uratował tonącego kolegę na basenie w Złotowie, medalem Młodego Bohatera.

Minister Mariusz Błaszczak wręcza medal Małego BohateraMinister Mariusz Błaszczak składa życzenia świąteczneMinister Mariusz Błaszczak i Wojewoda Zbigniew Hoffmann łamią się opłatkiemOrkiestra policyjna wykonuje utworyMinister Mariusz Błaszczak łamie się opłatkiem z funkcjonariuszami.Minister Mariusz Błaszczak łamie się opłatkiem z funkcjonariuszem policji.Minister Mariusz Błaszczak składa życzenia świąteczne funkcjonariuszowi policji.

Autor: Tomasz Stube
Data utworzenia: 20.12.2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 15.01.2018 - 12:45