VI Dni Uniwersytetu Ekonomicznego

Treść archiwalna

W Poznaniu już po raz szósty odbywają się Dni Uniwersytetu Ekonomicznego. Hasło tegorocznych to „Stan surowy - otwarty na świat”. Gościem wydarzenia był wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia.

Tematem wiodącym pierwszego dnia był panel dyskusyjny „Otwarci na świat - ekspansja globalna jako ważny czynnik rozwoju polskich firm”. W dyskusji wzięli udział naukowcy oraz prezesi i właściciele największych, polskich korporacji. Zwrócono uwagę na coraz większe znaczenie polskich przedsiębiorstw, które bardzo dobrze radzą sobie na zagranicznych rynkach. Podkreślano, że otwartość w biznesie jest jednym z czynników sukcesu.

Zaproszeni goście będą mogli także posłuchać wykładów poświęconych rozwojowi osobistemu i dowiedzieć się, jak można odnieść sukces oraz spotkać z najbardziej cenionymi kapitanami wypraw polarnych. Spotkanie połączone będzie z wystawą oraz występem artystycznym.

Podczas Dni UEP zostanie również zaprezentowany postęp prac budowlanych Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych, które powstaje przy uczelni.

Autor: Biuro prasowe
Data utworzenia: 26.02.2014
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:58