Wicewojewoda u ludzi dobrego serca

Treść archiwalna

Zawsze aktywni. Udzielają się jako wolontariusze, pomagają innym, rozwijają zainteresowania, dokształcają, czasem przyjmują życzenia na przykład z okazji Dnia Babci czy Dnia Seniora. Dzisiaj mieli wyjątkowe święto - 65-lecie działalności Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Z tej okazji najbardziej zasłużeni członkowie Związku podczas uroczystości w Domu Żołnierza w Poznaniu zostali wyróżnieni Złotymi Odznakami honorowymi oraz dyplomami uznania. Życzenia i gratulacje seniorom złożył wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia.

- Dziękuję, że mogę być tutaj z Państwem. Patrzę z szacunkiem i podziwem na to, w jaki sposób pokazują Państwo, że człowiek cały czas może żyć aktywnie i dzielić się sobą z innymi. Są Państwo ludźmi dobrego serca, którzy swoją postawą pokazują, że człowiek jest najważniejszy – powiedział wicewojewoda.

Uroczystość uświetnił koncert zespołu ,,Kazimierzanki'', którego członkinie zostały również uhonorowane w czasie jubileuszu. Oddział Okręgowy w Poznaniu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów liczy ponad 22 tysiące członków, działających w trzydziestu oddziałach w Wielkopolsce.

zdjęciezdjęciezdjęcie

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 29.11.2010
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:59