Wizyta Szefa Służby Cywilnej

Treść archiwalna

O dalszą pracę na rzecz tworzenia służby cywilnej otwartej na potrzeby obywateli apelowała przebywająca dziś z wizytą w Poznaniu Claudia Torres-Bartyzel, Szef Służby Cywilnej. W trakcie konferencji w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim minister spotkała się z szerokim gremium przedstawicieli służby cywilnej w regionie - pracownikami administracji zespolonej i niezespolonej w województwie.

- Proszę o pomoc i zaangażowanie. Tylko razem możemy stworzyć służbę cywilną przyjazną obywatelom - mówiła w urzędzie Torres-Bartyzel. Minister przedstawiła także niektóre z narzędzi służących poprawie wizerunku urzędnika. Urząd Służby Cywilnej będzie kontynuował prace nad utworzeniem jednolitych witryn internetowych urzędów administracji umożliwiających sprawniejszą nawigację, planowane jest także uruchomienie infolinii dla klientów oraz szkolenia z zakresu poprawy jakości pism urzędowych.

W trakcie spotkania przedstawiono także ofertę szkoleniową Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz zaprezentowano najciekawsze projekty proobywatelskie realizowane między innymi przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Policję, Urząd Skarbowy w Poznaniu oraz Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu.

Na koniec swojej wizyty Szef Służby Cywilnej odwiedziła Wielkopolski Wojewódzki Inspektorat Weterynarii. Poznań był pierwszym miastem wojewódzkim, które w ramach planowanych wizyt organizowanych na terenie całego kraju odwiedziła Claudia Torres-Bartyzel.

zdjęciezdjęciezdjęcie
zdjęciezdjęciezdjęcie
zdjęciezdjęciezdjęcie
zdjęciezdjęcie

Autor: Tomasz Stube
Data utworzenia: 10.02.2015
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 18.05.2015 - 19:58