Wojewoda z wizytą w Kwilczu

Treść archiwalna

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann spotkał się dziś z samorządowcami z powiatu międzychodzkiego podczas swojej wizyty w Kwilczu. Wcześniej, o tematach aktualnych dla gminy, rozmawiał z wójtem Stanisławem Mannkiem.

Jednym z punktów wizyty było Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji. Aktywnie działająca jednostka kulturalna powstała w zrewitalizowanym dawnym budynku szkolnym i nosi imię wieloletniego dyrektora szkoły i społecznika Floriana Mazurkiewicza. Wojewoda wielkopolski złożył też kwiaty przy pomniku Powstańców Wielkopolskich i pod tablicą upamiętniającą urodzonego w Kwilczu żołnierza wyklętego płk. Łukasza Cieplińskiego.

Wojewoda złożył również wizytę w Szkole Podstawowej w sąsiednim Luboszu i odwiedził hutę szkła BA Glass Poland sp. z o.o. w Sierakowie - jednego z największych pracodawców w powiecie międzychodzkim.

Wojewoda rozmawia z wójtem Stanisławem Mannkiem. Wizyta w Kwileckim Centrum Kultury i Edukacji. Spotkanie z samorządowcami z powiatu międzychodzkiego.Wojewoda wspólnie z wójtem Stanisławem Mannkiem składa kwiaty pod pomniku Powstańców Wielkopolskich.Wojewoda składa kwiaty pod tablicą upamiętniającą urodzonego w Kwilczu żołnierza wyklętego płk. Łukasza Cieplińskiego.Wojewoda wita się z dyrektorem szkoły w Luboszu. Wizyta wojewody w Szkole Podstawowej w Luboszu. Wizyta wojewody w Szkole Podstawowej w Luboszu. Wojewoda zwiedza hutę szkła w Sierakowie.Spotkanie wojewody z członkami PiS Powiat Międzychodzki. Wspólne zdjęcie wojewody z członkami PiS Powiat Międzychodzki.

Autor: Paulina Mitręga
Data utworzenia: 29.11.2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 22.12.2017 - 12:45