"Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi" - podsumowanie

Treść archiwalna

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg otworzyła dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim obrady, podczas których podsumowano cykl spotkań "Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi". Narada kierowników instytucji rolniczych z terenu województwa wielkopolskiego poświęcona była przeglądowi wniosków z zebrań, które odbywały się w pierwszym kwartale tego roku. Jak podkreślił poseł Witold Czarnecki - wzięło w nich udział ponad 3 tysiące wielkopolskich rolników.

W ramach cyklu spotkań, które realizowane były we wszystkich powiatach województwa wielkopolskiego, rolnikom i mieszkańcom wsi przybliżone zostały tematy najbardziej aktualne w dzisiejszym rolnictwie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się przedstawiciele  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Rynku Rolnego oraz Wielkopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii.

Uczestnicy spotkania na sali sesyjnej.Głos zabiera z-ca dyrektora IR Zbigniew Król.Głos zabiera wicewojewoda.Głos zabiera poseł Witold Czarnecki.Zbliżenie na wicewojewodę i dyrektora IR.

Autor: Paulina Mitręga
Data utworzenia: 27.03.2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 10.04.2017 - 15:55