Współpraca Cegielskiego z DGA

Treść archiwalna

W obecności wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna, w siedzibie H.Cegielski-Poznań S.A., Zarząd Spółki podpisał umowę o współpracy przy projekcie pn.: „Akcelerator Innowacji Przemysłowych INDUSTRYLAB” z firmą DGA. Głównym celem współpracy będzie realizacja programu skierowanego do mikro i małych przedsiębiorców, chcących w H.Cegielski-Poznań S.A. rozwijać i wdrożyć do produkcji swój pomysł na produkt, usprawnienie procesów lub rozwinięcie swojego projektu badawczego związanego z przedmiotem działalności HCP.

Młode, innowacyjne start-up’y działające w obszarze, wpisującym się w tzw. Krajowe Inteligentne Specjalizacje, mogą otrzymać pomoc finansową i doradczą akceleratora, skorzystać z zasobów niezbędnych do testowania własnych produktów lub usług. Wyłonieni w dwóch turach przedsiębiorcy będą mogli liczyć na silnego partnera biznesowego, w postaci H.Cegielski-Poznań S.A.

O dofinansowanie w ramach konkursu zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju przedsiębiorczości ubiegało się 61 firm z całej Polski. Dofinansowano zaledwie 10 tego typu projektów. Wśród nich znalazł się ten, realizowany we współpracy między  H.Cegielski-Poznań S.A., a DGA. Wartość projektu wynosi 5.505.000 zł. 

Wojewoda siedzi przy stole.Przygotowana umowa do podpisu.Widok sali z gośćmi przy stołach.

Autor: Tomasz Stube
Data utworzenia: 21.12.2016
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 13.01.2017 - 08:55