Komunikaty - Dziedziny w ochronie zdrowia

Fizyka medyczna - wykaz osób zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do odbycia szkolenia specjalizacyjnego

W związku z zakończeniem postępowania kwalifikacyjnego w dziedzinie fizyka medyczna w pliku poniżej dostępny jest wykaz osób zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do odbycia szkolenia specjalizacyjnego wraz z uzyskaną punktacją.

Osobom zakwalifikowanym do odbycia szkolenia przekazana zostanie droga e-mailową, w terminie po 22 stycznia 2024 r. informacja  dotycząca rozpoczęcia specjalizacji.

 Wyniki postępowania kwalifikacyjnego w dziedzinie fizyka medyczna

/17.01.2024 r./

Postępowanie kwalifikacyjne w sesji jesiennej 2023 r.

Wydział Zdrowia Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu informuje, że w Systemie Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK) ogłoszone zostało postępowanie kwalifikacyjne do rozpoczęcia specjalizacji w dziedzinie:

  • Fizyka medyczna – uruchomiono 11 miejsc szkoleniowych

Jednostka akredytowana do prowadzenia specjalizacji

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zakład Fizyki Medycznej
ul. Garbary 15 61-866 Poznań

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji szkolenia specjalizacyjnego można uzyskać w jednostce szkolącej pod numerem kontaktowym: (61) 885 06 48.

Wnioski o rozpoczęcie specjalizacji wraz ze skanami wymaganych dokumentów składać należy za pomocą SMK https://smk.ezdrowie.gov.pl/ od dnia 15 listopada do 15 grudnia 2023 r.

Dostępność ważnych informacji na stronie internetowej Urzędu:

  1. Zakładanie konta Innego Pracownika Medycznego w systemie SMK: https://www.poznan.uw.gov.pl/zakladanie-konta-w-smknadawanie-uprawnien
  2. Składanie wniosku o specjalizację w systemie SMK, wymagane dokumenty, zasady naliczania punktów w postępowaniu konkursowym: https://www.poznan.uw.gov.pl/rozpoczecie-specjalizacji-1

Dodatkowe informacje na temat ww. postępowania kwalifikacyjnego w dziedzinie fizyka medyczna uzyskać można w Wydziale Zdrowia Urzędu pod numerem telefonu 61 854 17 02.

Autor: Iwona Kulesza
Data utworzenia: 15.11.2023
Osoba publikująca: Barbara Pietrzyk
Data publikacji: 15.11.2023 - 10:13
Ostatnia aktualizacja: Barbara Pietrzyk
Data aktualizacji: 17.01.2024 - 09:57